Diğer Sorunlarınız

Burun Estetiği Fiyatları İstanbul

Yıllar önce estetik ameliyat olmak için hatırı sayılır bir meblağı gözden çıkarmak gerekiyordu. Ancak günümüzde başta burun estetiği ameliyatı olmak üzere tüm estetik girişimler için çok daha düşük rakamlarla bir bütçe ayırmak yeterli olabiliyor. Son yıllarda burun estetiği ameliyatından faydalanmak isteyen kişilerin sayısında bir artış meydana geldi. Bu nedenle burun estetiği fiyatları İstanbul içinde kadar sorusunun yanıtı da  merak ediliyor.

Ancak tahmin edebileceğiniz gibi burun estetiğinin sabit bir fiyatı yok. Burun bölgesine nasıl bir müdahalede bulunacağından  ameliyatı hangi estetik cerrahının yapacağını kadar pek çok faktör fiyatların değişmesini beraberinde getiriyor. Son derece makul fiyatlar sunan klinikler  olduğu gibi yüksek bir rakamı gözden çıkarmanız gereken klinikler de bulunuyor.

Burun Estetiği Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bu kliniklerle ya da özel muayenehanesinde hizmet veren estetik cerrahlar ile  telefonla görüşerek fiyat bilgisi almanız imkansız. Çünkü fiyatlar burnunuzun mevcut durumu ve nasıl bir müdahale yapılacağına bağlı olarak belirleniyor.  Dolayısıyla öncelikle doktor tarafından muayene edilmeniz gerekiyor.  Doktorunuz mevcut burun şeklini inceledikten sonra sizin taleplerinize bağlı olarak ameliyat bile anlamasını gerçekleştiriyor. Bu planlamaya bağlı olarak da size fiyat bilgisi belirtiliyor.

burun-estetik-fiyatlari-istanbul

Birçok klinikte söz ettiğimiz bu ön muayene için ücret talep edilmiyor. Gün içerisinde sadece bir saatinizi ayırarak seçtiğiniz bir kliniğe gidebilir ve muayene olabilirsiniz. Bu durumda aynı gün size ödemeniz gereken ücret konusunda bilgi verilecektir. Burun bölgesine basit müdahalelerin yapılacağı ve basit tekniklerin kullanılacağı ameliyatları artık çok daha düşük ücretlerle gerçekleştirildiğini belirtebiliriz.

Hangi Burun Estetikleri Daha Pahalı?

Burun kemiğinin düzeltilmesi ya da burun kemerinin törpülenmesi gibi amaçlarla gerçekleştirilen ameliyatlar ise biraz daha yüksek rakamlar gerektiriyor. Doktorların kullandıkları teknikler de fiyatlarda belirleyici olan unsurlar arasında yer alıyor. Hastanın iyileşme sürecini ciddi düzeyde kısaltan yeni tekniklerin kullanıldığı ameliyatlarda son teknoloji ile geliştirilen ekipmanlar ve cihazlar da kullanılıyor.

Bu ameliyatların ücretlerinin biraz daha yüksek olması biraz daha kullanılan son teknoloji harikası cihaz ve ekipmanlardan kaynaklanıyor. Net bir fiyat bilgisi alarak bütçenizi buna göre belirlemeniz en akılcı tercih olacaktır. Hemen kliniğinizi seçerek randevu alın.

Yanıtla